22 lutego 2024

Jak zadaszyć zewnętrzny taras?

zadaszenie tarasu zewnętrznego

zadaszenie tarasu zewnętrznego

Drewniany taras to przestrzeń zewnętrzna, którą często trzeba zakryć. Dyskomfort ze względu na promienie słoneczne, nieprzyjemny wiatr, deszczową pogodę, brak prywatności. Jest wiele powodów, aby zadaszyć taras.

Jakie rozwiązanie zastosować, aby go zakryć / zadaszyć i stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której dobrze jest spędzić słodkie chwile? Nie musisz wybierać między ochroną przeciwsłoneczną a wygodą lub praktycznością. Odkryj najlepszy sposób na życie na zewnątrz o każdej porze roku, z komfortem i designem podczas spotkania!

Idealne rozwiązanie dla zadaszonego tarasu będącego synonimem absolutnego komfortu – drewniana lub aluminiowa pergola tarasowa

Pozbycie się parasola stało się łatwe dzięki różnym rozwiązaniom dostępnych obecnie pokryć tarasowych. Między żaglami przeciwsłonecznymi, wysuwanymi markizami, altanami i kratami wyróżnia się jeden rodzaj osłony:

a) pergola.

Jak zakryć taras, nie rezygnując z harmonii z otoczeniem?
Dla idealnego połączenia domu, tarasu i różnych obiektów zewnętrznych, instalacja pergoli bioklimatycznej ma wiele zalet:

 • sprawdzona skuteczność w ochronie przed słońcem i złymi warunkami pogodowymi,
 • możliwość dostosowania do środowiska, wszechstronność i długa żywotność.
 • Wydajność i komfort gwarantowane dla Twojej przestrzeni zewnętrznej, z dodatkową korzyścią wynikającą z wzornictwa. 

  Nowoczesna pergola tarasowa – z łatwością stwórz nową przestrzeń życiową

  Udekorowanie swojego tarasu można w dzisiejszych czasach rozważać łatwo i bez ograniczeń. Drewno konstrukcyjne KVH służy do zaprojektowania i wykonania w prosty i szybki sposób pergoli bioklimatycznej. Każdy model został zaprojektowany tak, aby Twoja przestrzeń na zewnątrz była wyjątkowym źródłem dobrego samopoczucia.

  Wykonane na zamówienie, aby pasowały do ​​Twojego otoczenia. Niezależnie od tego, czy jest to taras w mieszkaniu lub domu, taras przy basenie czy taras ogrodowy, bioklimatyczna pergola Biossun wtapia się w wystrój i poprawia otoczenie. Twój taras zostanie pokryty innowacyjnym projektem, przed lub na wyspie, wszystko na Twój wizerunek i zgodnie z Twoimi wymaganiami.

  Ponieważ gra kolorów jest cennym atutem wprowadzającym elegancję i wyrafinowanie, Biossun oferuje paletę 350 kolorów zarówno dla konstrukcji Twojej aluminiowej pergoli, jak i dla listew. Więc możesz dać upust swojej kreatywności!

Zachowaj światło w dobrym samopoczuciu

Wybór pokrycia tarasu nie powinien oznaczać utraty światła i komfortu. Pergola bioklimatyczna przechwytuje światło, zapewniając jednocześnie ochronę przed słońcem, naturalną wentylację i ochronę przed złą pogodą.

Niezależnie od tego, czy jest to bioklimatyczna pergola zamykana żaluzjami, czy też bioklimatyczna pergola ze szklanymi, wysuwanymi listwami otwartymi lub zamkniętymi, słońce można łatwo oswoić i kontrolować.

Dziś, dzięki pergoli, pokrycie Twojego tarasu ma zacierać granice między wnętrzem a zewnętrzem. Nie czekaj dłużej, aby cieszyć się przestrzenią, która jest w 100% wygodna i wygodna, niezależnie od pory roku!

Więcej  dostępnych materiałów znajdziesz na:

www.drewnodladomu.pl/kantowki-klejone-kvh-c-49.html